11111

Košarka

VRIJEME ODRŽAVANJA:

26.-27. od 09:00- 20:00

LOKACIJA: Dvorana 5 KIF-a, Horvaćanski zavoj 15

POVJERENIK: Mirjana Brkljačić, +385 98 450550

          1. KOŠARKA

            Opći uvjeti:

            1. Svi natjecatelji su u istoj dobnoj kategoriji
            2. Prijaviti se mogu sve osobe pripadnici Hrvatskog nacionalnog korpusa, neovisno o dobi i spolu
            3. Svaki prijavljeni igrač mora imati potvrdu liječnika o zdravstvenoj sposobnosti
            4. Svaki igrač nastupa na vlastitu odgovornost i organizator nije odgovoran za moguće nastale ozljede
            5. Svaka momčad mora biti jednobrazno obučena u sportsku opremu
            6. Ekipa se sastoji od 12 igrača-ica
            7. Plasman ekipa određuje se Pravilima Košarkaške igre
            8. Službena lopta za igranje je SPALDING TF 1000, za muškarce veličina 7 a za ženske veličina 6
            9. Natjecanje će se održati prema odredbama Pravilnika o natjecanjima HKS-a, Pravilima košarkaške igre i Propisnika
            10. Natjecanje se može odvijati liga i kup sustavom a odluka o tomu će se donijeti temeljem broja prijavljenih ekipa
            11. Natjecanje će se održati u sportskoj dvorani
            12. Provedbom natjecanja rukovodi Natjecateljska komisija od tri člana koju određuje ZKS
            13. Organizator osigurava nagrade i medalje za tri prvoplasirane ekipe

RASPORED

RASPORED NATJECANJA KOŠARKA


FRANCUSKA (BiH): Matias Bouchenoire, Eric Adjivon, Emma Willems, Mathias Cruz, Julien Deram Peršić, Davor Domijan – svi Francuska, Damir Jerkić – BiH

KANADA (Peru+Bolivija): Tea Močnik, Katica Nikić, Helena Lasić, Maddy Rožić – sve Kanada, Danna Valentina Villasanti Sanchez, Stefanie Alexis Fernandez Soko – obje Peru, Gudio Casirola, Nelson Sfarcich Ruiz – oba Bolivija

MAKEDONIJA (Čile): Aleksandar Vidović, Nikola Mitorvić, Marko Bukvić, Luka Jovanov, Filip Kamčev, Nenad Bukvić – svi Makedonija, Tomas Vukasović – Čile

NJEMAČKA: Marko Karačić, Luka Kapučija, Karlo Grahovac, Dominik Mršić, Robert Knezovic, Mario Lukec, Marko Maric, Denis Peran, Marino Pesić


26.07.2023. 

10.00 sati FRANCUSKA – KANADA

11.00 sati MAKEDONIJA – NJEMAČKA


16.00 sati KANADA – MAKEDONIJA

17.00 sati NJEMAČKA – FRANCUSKA

18.15 sati KANADA – NJEMAČKA

19.15 sati FRANCUSKA – MAKEDONIJA


Sve utakmice se igraju u dvorani Kineziološkog fakulteta.


KOŠARKAŠKI SAVEZ ZAGREBA

NOVOSTI

Rezultate košarke
kosarka Obavijesti

Rezultate košarke

Rezultati 1 Mjesto             Njemačka 2. Mjesto             Francuska 3. Mjesto             Kanada 4. Mjesto            Makedonija      
Više
judo kosarka Obavijesti odbojka

2. Okupljanje 26.07.2023

Dragi sudionici, odbojke, košarke i juda. Kreće pješke u 9 i 30 ispred Restorana. Uživajte u igri!
Više